Nauka języka angielskiego

Nasze przedszkole duży nacisk kładzie na naukę języka angielskiego. Dzięki małym grupkom przedszkolaków lektor jest w stanie nauczyć dzieci podstawowych słów, zwrotów oraz zasad gramatycznych, co ułatwia znacznie późniejszą edukację w szkole. Nauka angielskiego stymuluje też rozwój poznawczy przedszkolaków, uczy akceptacji oraz otwartości na nowe rzeczy. Takie zajęcia wspierają zatem ogólny rozwój dziecka, gwarantując mu również ciekawą zabawę wraz z rówieśnikami.

dziecko trzymające piktogramy

dziecko uczące się języka angielskiego

Nauka angielskiego dla dzieci przez zabawę

Nauka języka angielskiego w przedszkolu oparta jest przede wszystkim na zabawie. Zajęcia językowe są interaktywne, pełne rozmaitych kolorów i kreatywnych pomysłów. Nauczanie angielskiego w naszym przedszkolu odbywa się między innymi przy pomocy rysunków, komiksów, bajek, piosenek oraz różnych zabawek. Lektor organizuje też wiele ciekawych aktywności: rywalizację grupową i lekcje tematyczne np. związane ze zwierzętami. Naukę angielskiego łączymy też z zabawą na świeżym powietrzu.