Informacje o Niepublicznym Przedszkolu "Złota Rybka"

Niepubliczne Przedszkole "Złota Rybka" to prywatna placówka, która działa w Kętrzynie. Zapewniamy wychowanie przedszkolne dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Wyróżnia nas indywidualne podejście, małe grupki przedszkolaków oraz liczne zajęcia specjalistyczne, od opieki psychologa począwszy, na dogoterapii czy nauce programowania kończąc! Naszą misją jest zaszczepianie w umysłach dzieci bakcyla do nauki, miłości do zwierząt i natury, a także do sztuki. Duży nacisk kładziemy na odkrywanie talentów naszych przedszkolaków, o co dbają doświadczeni pedagodzy czerpiących wiedzę z różnych metod np. terapii sensorycznej czy systemu Montessori. Dbamy również o to, by dać Twojemu dziecku dużą dawkę miłości, kawałek kolorowego świata i beztroską zabawę z rówieśnikami.

Przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Programie "Dwujęzyczny Przedszkolak", dzięki temu dzieci codziennie mają styczność z językiem angielskim. Zajęcia odbywają się z lektorem j. angielskiego.

trzymane piktogramy żwyności

Zapraszamy na rekrutację do przedszkola!

Szukasz przedszkola dla swojej pociechy? Trafiłeś idealnie – spełniamy nie tylko indywidualne potrzeby dzieci, ale też ich rodziców. W pierwszym etapie współpracy zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach otwartych, podczas których pokazujemy nasz świat: system pracy, wysoki standard wnętrz naszego przedszkola czy złote zasady w nim obowiązujące.

dziecko z rękoma w farbie