Wychowanie przedszkolne

Zapewniamy wychowanie przedszkolne dla dzieci w wieku 2,5-6 lat. W naszym przedszkolu tworzymy małe grupki zajęciowe, dzięki którym możemy skupić się na wszystkich potrzebach przedszkolaków z osobna. Ważne jest dla nas to, by każdy dzień opieki nad Państwa pociechami był wypełniony magicznym czasem zabaw, a także odkrywania piękna świata oraz nauki. Przygotowaliśmy dla dzieci wyjątkowy program edukacyjny, w którym nie brak zajęć z logopedą, psychologiem oraz lektorem języka angielskiego. Twój maluszek będzie brał udział w dogoterapii, rytmice, plastyce, a także w licznych warsztatach artystycznych. Uczymy nawet gry w szachy czy programowania. Wiemy, jak plastyczny jest umysł małego dziecka, co staramy się w pełni wykorzystać.

Odkrywamy talenty przedszkolaków

Misją naszego przedszkola jest odkrywanie talentów przedszkolaków i wspieranie ich w rozwoju predyspozycji, czy to plastycznych, czy tych związanych z językiem obcym. Pozwalamy dzieciom próbować swoich sił w różnych dziedzinach nauki i sztuki, bacznie obserwując ich postępy oraz to, co przynosi im radość. Chcemy, by przedszkolaki rozwinęły w naszym przedszkolu skrzydła, nie zapominając o tym, by zapewnić im niezapomniane dzieciństwo.

dziecko przy ścianie

Zajęcia z logopedą