O nas | Przedszkole Kętrzyn

O nas

Przedszkole „Złota Rybka” powstało w styczniu 2014 r. i zostało utworzone dla dzieci w wieku od około 2,5 lat do 4 lat.

Placówka powstała ze względu na zapotrzebowanie na nowoczesne przedszkole wychodzące naprzeciw potrzebom dzieci jak i ich rodziców.

Oferta zajęć dodatkowych:

• Rytmika
  • J. ang.
  • Dogoterapia
  • Bajkoterapia
  • Gimnastyka korekcyjna
  • Zajęcia z logopedą
  • Oraz zajęcia dla rodziców z psychologiem

Oprócz tego oferujemy wspaniałe zabawki rozwijające dziecięcą wyobraźnię, rozwój umysłowy i fizyczny.

Przedszkola charakteryzują się domową atmosferą i profesjonalną kadrą. To miejsca pozytywnej energii!! U nas dziecko poznaje świat, rozwija się, uczy funkcjonowania w grupie społecznej.

Nauczyciele chętnie służą pomocą dzieciom jak i rodzicom w rozwiązywaniu wszelkich trudności.

Program nauczania zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej – „Entliczek Pętliczek” wydawnictwa Nowa Era.

Godziny otwarcia 6.30 do 17.00
Kontakt tel. 530 090 552