Ogłoszenia

Dnia 13 października (czwartek) 2016r. o godzinie 10:00 odbędzie się spotkanie z PANEM POLICJANTEM. Dzieci będą miały również możliwość obejrzenia radiowozu policyjnego od środka i zapoznania się z policyjnymi akcesoriami niezbędnymi do pracy :)

Dnia 13 października 2016r. planowane jest wyjście do Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej. Prosimy o przyniesienie wypożyczonych książek do przedszkola :)

Filia32

Dnia 27 października 2016r. (czwartek) o godz. 15:30 w naszym przedszkolu odbędzie się
„Jesienny Koncert” w wykonaniu dzieci, na który już teraz serdecznie zapraszamy :)
Znalezione obrazy dla zapytania jesień rysunki

UWAGA!!
Niestety „Jesienny Koncert” zostaje przełożony na inny termin.
O szczegółach poinformujemy w przyszłym tygodniu.

Dnia 21 grudnia br. o godzinie 15:45 w naszym przedszkolu odbędzie się przedstawienie pt. „Zmartwienie Śnieżynek” w wykonaniu Przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy rodziców i bliskich :)
Znalezione obrazy dla zapytania śnieżynka