O nas | Przedszkole Kętrzyn

O nas

Przedszkole „Mały Prymusik” powstało 15 września 2011 r. i zostało utworzone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Lokalizacja na osiedlu mieszkaniowym sprawia, że mamy łatwy dostęp do placów zabaw oraz możliwość spacerów wśród kolorowych budynków, zadbanych ogródków i zieleni.

Od samego początku staraliśmy się stworzyć przede wszystkim ciepłą i przyjazną atmosferę dzieciom, gdyż uważamy, że tylko w takich warunkach maluchy mogą się prawidłowo rozwijać. Dlatego bardzo starannie dobieramy kadrę nauczycielską. Nasze nauczycielki, oprócz odpowiednich kwalifikacji zawodowych, są ciepłe i uśmiechnięte – po prostu lubią dzieci i swoją pracę.

Zadowolenie dzieci i ich rodziców jest dla nas motywacją do ciągłego doskonalenia naszych usług oraz inwestowania w nowoczesne wyposażenie przedszkola.

Program nauczania zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej – „Entliczek Pętliczek” wydawnictwa Nowa Era, natomiast dla grupy zerówkowej „Szkoła nas woła” również wydawnictwa Nowa Era.

Przedszkole otwarte jest od godziny 6.30-16.00
Kontakt tel. 534 286 220